Smak Piernika 2019

Smak piernika... Muzeum Narodowe w Szreniawie oraz Stowarzyszenia Polska Akademia Smaku organizuje konkurs "Najlepszy Smak Powiatu Poznańskiego - Smak Piernika 2019". Produkty można zgłaszać w kategorii: pierniki, blok piernikowy, piernikowe inspiracje. W Konkursie mogą uczestniczyć producenci, przetwórcy, restauracje, gospodarstwa
Agroturystyczne, kola gospodyń wiejskich i inne zakłady gastronomiczne z terenu Powiatu Poznańskiego. Szczegóły na: https://powiat.poznan.pl/jarmark-ze-smakami/

Pasowanie na ucznia w rzemiośle

27 listopada o godz. 11 w sali nr 17 Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu odbędzie się Pasowanie na ucznia w rzemiośle. Zapraszamy uczniów klas I, którzy umowy spisywane mieli w Cechu Cukierników i Piekarzy.

Mistrzostwa Poznania w jedzeniu pączków

Szanowni Państwo,

w dn. 25.02.2019r. (poniedziałek) o godz. 11 odbędą się XV Mistrzostwa Poznania w jedzeniu pączków na czas.
Sala nr 17 Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, al. Niepodległości 2.
Udział mogą wziąć osoby pełnoletnie, które zgłoszą swe uczestnictwo pod nr tel. 618532651 (pon-pt. 9-14) lub mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Biurze Cechu Cukierników i Piekarzy. Zgłoszenia przyjmujemy od 11.02. do 22.02 lub do momentu zapisania 90 uczestników.
Zawodnicy są zobowiązani do przybycia w dniu zawodów do godz. 10.40. Po godz. 10.40 organizator zastrzega możliwość nie zarejestrowania uczestnika. Regulamin dostępny tutaj

Cech Cukierników i Piekarzy w Poznaniu